Po raz drugi inowrocławskie media i Klub KSM „Rondo” organizują zbiórkę dla zwierząt. Zbieramy dary dla schroniska i Fundacji Kocia Dolina.

Sucha karma dla psów i kotów, karma w puszkach, koce, kocyki, kojce, ręczniki, kołdry, legowiska, miski, kuwety, żwirek, obroże parciane i budy dla psów (do 80cm wewnętrznej szerokości) – tego najbardziej potrzebują zwierzęta w okresie zimowym.

– W tym roku chcemy wspomóc zwierzęta z inowrocławskiego schroniska, a także podopiecznych Fundacji Kocia Dolina. W zeszłym roku akcja cieszyła się sporym powodzeniem. Już teraz odbieramy telefony z pytaniami o zbiórkę dla zwierząt. Cieszę się, że media łączą swoje siły żeby pomóc zwierzakom. Dary można przynosić do Klubu KSM „Rondo”, przy ul. Wojska Polskiego 5 w Inowrocławiu do 8 grudnia – mówi koordynator akcji, kierownik Klubu KSM „Rondo”, Małgorzata Herrmann-Amonowicz.

Akcja oprócz bezpośredniego celu, jakim jest zbiórka żywności i koców dla zwierząt w schronisku i w Kociej Dolinie, ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem naszych “braci mniejszych”. Powinniśmy mieć świadomość, że zwierzęta lądują w schronisku głównie za sprawą ludzkiej niefrasobliwości, głupoty, czy zwykłego braku serca. Dlatego też należy głośno i dobitnie mówić o prawach zwierząt, które przecież też czują i chcą być kochane.

Organizatorami zbiórki dla zwierząt jest Klub KSM „Rondo”, bezpłatna gazeta i portal Kurier Inowrocławski, babski portal lokalny Inocafe.pl, portal Inowroclaw.info.pl oraz Tygodnik Inowrocław. Akcję wspomaga również Drukarnia Klaudia Druk.

Dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących zwierzaków!

tekst: inocafe.pl

Zobacz galerię z poprzedniej zbiórki