IMAF Polska zaprasza wszystkich chętnych na treningi w Klubie Rondo KSM.

Prowadzimy naukę sportów i sztuk walki: karate, szermierki japońskiej kenjutsu oraz walki wręcz ju jitsu. Dyscypliny nauczane są pod kątem sportowym, pozwalającym na start w zawodach, oraz tradycyjnym, ukierunkowanym na naukę form i praktyczną samoobronę. Uzupełnieniem zajęć są ćwiczenia znane z karate oraz z wykorzystaniem broni białej (kije, pałki tonfa).

Sekcje walk wschodu w klubie Rondo prowadzone są już od kilku lat, a ćwiczący w sekcji mają na swoim koncie znaczące sukcesy sportowe. Zdobywali najcenniejsze trofea Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy, a z tych ostatnich, rozgrywanych w Bośni i Hercegowinie przywieźli medale wywalczone w Kenjutsu i Kobudo.

Oprócz zajęć programowych i udziału w zawodach uczestniczymy w wydarzeniach organizowanych przez inne Kluby oraz Federację IMAF, w tym w zimowych i letnich obozach sportowych, zgrupowaniach i seminariach.

Zajęcia w „Rondzie” prowadzi shihan Piotr Witkowski, odbywają się w poniedziałki i środy od godz. 18.00 (dzieci) i 19.15 (dorośli). Zapraszamy już od 4 września!

Bliższe informacje pod nr tel. 608 728 982 lub piotrwitkowski59@gmail.com

Wejdź na stronę http://www.piotrwitkowski.com/strony/aktualnosci.php i zobacz nasze osiągnięcia.