Witamy po wakacjach !

Wznawiamy działalność po wakacyjnej przerwie i zapraszamy do sekcji i kół zainteresowań oraz na imprezy rozrywkowe. Działalność naszego klubu dedykowana jest wszystkim zainteresowanym (bez względu na wiek), którzy chcą miło spędzać wolny czas.

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy najmłodszych na zajęcia w bezpłatnej sekcji plastycznej.

Dla dzieci z talentem do tańca przygotowaliśmy zajęcia w szkole tańca towarzyskiego Hobby Dance, a dla miłośników muzyki naukę gry na gitarze akustycznej i basowej. Dla młodych sportowców mamy zajęcia w sekcji karate i ju jitsu. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym zapraszamy do nauki języka angielskiego.

Młodzieży licealnej i gimnazjalnej proponujemy zajęcia plastyczne przygotowujące do egzaminów na uczelnie artystyczne.

Jak co roku od miesiąca października zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na bezpłatne korepetycje matematyczno – fizyczne.

Dla pań przygotowaliśmy zajęcia w sekcjach sportowych aerobic i pilates oraz w warsztatach plastycznych decoupage.

Panów i nie tylko zapraszamy na: bezpłatne treningi tenisa stołowego i spotkania w Kujawskim Stowarzyszeniu Hodowców Ptaków Egzotycznych. Wszystkim polecamy ćwiczenia w sekcji samurajskich mieczy – kenjutsu.

Osobom w wieku dojrzałym proponujemy udział w , sekcji komputerowej „senior on-line”, dzięki której nauczą się obsługi komputera i poruszania się w sieci. Zespół wokalny „Astry” przyjmie w swoje szeregi chętnych śpiewaków i śpiewaczki.

Przez cały przyszły rok szkolny będziemy kontynuować comiesięczną akcję pn: „Teatralne Piątki dla dzieci”, gdzie zaproszone teatry przedstawiają klasykę bajek i baśni dla najmłodszych.

Szczegółowych informacji na temat imprez i sekcji klubowych prosimy szukać na stronie internetowej klubu www.klubrondo.pl lub w sekretariacie klubu, ul. Wojska Polskiego 5, tel. 52 357 87 01.

Zapraszamy do spędzania czasu z klubem „Rondo”.