Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na nasze spotkania z teatrem czyli “Teatralne Piątki”. Zachęcamy wszystkie dzieci i rodziców do poznawania  najpiękniejszych bajek i baśni w miłej, kameralnej atmosferze. “Teatralne piątki” podobnie jak w latach ubiegłych odbywać się będą raz w miesiącu, w piątek o godzinie 17.00. Zaglądajcie na naszą stronę by dokładnie dowiedzieć się o dacie przedstawienia. W tym miesiącu obejrzymy piękną rosyjską  bajkę o przyjaźni i chęci niesienia pomocy. “Zajęcza chatka” to opowieść o małym zajączku, któremu lis odebrał chatkę. Zapłakany zajączek prosi napotkane zwierzątka: pieska, misia, krówkę i kogucika o pomoc w jej odzyskaniu. Wspólnie będą próbowali wpłynąć na złe zachowanie lisa. Czy uda się odzyskać domek? Zobaczycie już 16 października w klubie “Rondo”
Kolorowa scenografia, barwne kostiumy oraz oryginalne maski sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci małych widzów.

Wstęp na przedstawienie to bilety-cegiełki w cenie 5 zł. Dochód z imprezy przekazany zostanie Fundacji KSM “Jesteśmy z Wami” na organizację imprezy charytatywnej “Zaczarowana Gwiazdka”.

Zapraszamy