Klub KSM „Rondo” po wakacyjnej przerwie wznawia działalność i zaprasza do sekcji i kół zainteresowań. Działalność naszego klubu dedykowana jest wszystkim zainteresowanym (bez względu na wiek i miejsce zamieszkania), którzy chcą miło spędzać wolny czas.

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy najmłodszych na zajęcia w bezpłatnej sekcji plastycznej.

Dla dzieci z talentem do tańca przygotowaliśmy zajęcia w szkole tańca towarzyskiego Hobby Dance oraz w sekcji tańca „Małe Cheerleaderki”.

Dla młodych sportowców mamy zajęcia w sekcji karate i ju jitsu.

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym zapraszamy do nauki języka angielskiego.

Jak co roku od miesiąca października zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów na bezpłatne korepetycje matematyczno – fizyczne.

Dla pań przygotowaliśmy zajęcia w sekcjach sportowych: aerobic, pilates, ćwiczenia z piłką fitness ball, step fitness oraz w warsztatach plastycznych decoupage i sospeso.

Panów i nie tylko zapraszamy na: bezpłatne treningi tenisa stołowego i spotkania w Kujawskim Stowarzyszeniu Hodowców Ptaków Egzotycznych. Wszystkim polecamy ćwiczenia w sekcji samurajskich mieczy – kenjutsu.

Nowością w naszym klubie będą wieczorne zajęcia samoobrony oraz chińska gimnastyka lecznicza qigong.

Z myślą o dorosłych, którzy pragną poznawać języki obce otworzyliśmy kurs języka angielskiego.

Osobom w wieku dojrzałym proponujemy udział w sekcji komputerowej „senior on-line”, dzięki której nauczą się obsługi komputera i poruszania się w sieci.

Zespół wokalny „Astry” przyjmie w swoje szeregi chętnych śpiewaków i śpiewaczki.

Przez cały przyszły rok szkolny będziemy kontynuować comiesięczną akcję pn: „Teatralne Piątki dla dzieci”, gdzie zaproszone teatry przedstawiają klasykę bajek i baśni dla najmłodszych.

Szczegółowych informacji na temat imprez i sekcji klubowych prosimy szukać na stronie internetowej klubu www.klubrondo.pl lub w sekretariacie klubu, ul. Wojska Polskiego 5, tel. 52 357 87 01.

Zapraszamy do spędzania czasu z klubem KSM „Rondo”.

 po wakacjach mniejsze