Klub KSM „Rondo” po wakacyjnej przerwie zaprasza do sekcji i kół zainteresowań.

Zapraszamy do naszego klubu wszystkich, którzy chcą miło i pożytecznie spędzać wolny czas.

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy najmłodszych, w wieku 6-10 lat,lubiących malować i nie tylko na bezpłatne zajęcia w sekcji plastycznej.

Dzieci chętne do nauki tańca zapraszamy do dwóch szkół tańca towarzyskiego Hobby Dance i UKS Dance Life oraz zajęcia w sekcji tanecznej „Twister”.

„Twister” to zajęcia taneczne czepiące wiele z technik tańców nowoczesnych m.in. disco, dancehall, dla dzieci w wieku 7- 10 lat. Nie trzeba mieć wielkich zdolności tanecznych, wystarczą chęci a gwarantujemy dobra zabawę w aktywnej formie.

Dla młodych sportowców mamy zajęcia w sekcji karate i ju jitsu.

Sekcja Tenisa Stołowego oferuje również naukę gry w ping-ponga dla naszych milusińskich.

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym zapraszamy do nauki języka angielskiego.

Uczniów liceów przygotowujących się już do matury zapraszamy na kurs maturalnym z matematyki i fizyki.

Dla pań mamy zajęcia sportowe Zumby oraz konsultacje dietetyczne – Gabinet Terapii Żywieniowej. Zapraszamy również na kurs tańca Latino Solo.

Panów zapraszamy na bezpłatne treningi tenisa stołowego oraz spotkania w Kujawskim Stowarzyszeniu Hodowców Ptaków Egzotycznych.

Wszystkim polecamy ćwiczenia w sekcji samurajskich mieczy – kenjutsu.

W klubie działa także Klub Seniora oraz sekcja komputerowa „senior on-line”, dzięki której seniorzy nauczą się obsługi komputera jak i poruszania się w internecie.

W naszej ofercie mamy także Gimnastykę dla Seniora, to zajęcia dla tych którzy mimo wieku pragną być nadal w dobrej formie.

Pragniemy także zachecić Panie do dołączenia do sekcji tańca 60+.

Zespół wokalny „Astry” przyjmie w swoje szeregi chętnych panów jak i panie by wspólnie móc koncertować i bawić się przy repertuarze muzyki biesiadnej.

Szczegółowych informacji udzielamy w sekretariacie klubu przy ul. Wojska Polskiego 5, a także pod numerem tel. 52 357 87 01.

Zapraszamy do spędzania czasu w klubie KSM „Rondo”.