Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami we współpracy z PTTK w Inowrocławiu zaprasza do udziału w projekcie: „Szlakiem Kasprowicza. Wędrówki piesze dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia w powiecie inowrocławskimwspółfinansowanego ze środków województwa kujawsko-pomorskiego.

Rajd odbędzie się 5 lipca 2018r. Zbiórka chętnych o godzinie 8.30 w klubie KSM „Rondo”.

5-cio kilometrwa trasa rajdu będzie wiodła miejscami bogatymi w historię: ulicami, malowniczymi ścieżkami, drogą asfaltową i polną.

Podczas rajdu dzieci mogą wziąć udział w konkursie Kasprowicza. Wędrując fotografować będą ważne dla tematyki rajdu miejsca. Po zakończeniu rajdu, do 27 września 2018 roku na adres email: fundacjaksmino@gmail.com, dzieci nadsyłać mogą albumy (zdjęcia z podpisami w formacie PDF). Za wykonanie najlepszych albumów organizatorzy gwarantują 1 nagrodę główną i kilkanaście wyróżnień. Autor zwycięskiego albumu otrzyma nagrodę główną, a jego praca zostanie udostępniona Prezydentowi Miasta Inowrocławia oraz PTTK w Inowrocławiu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z klubami Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej: Rondo (52 57 87 01), Przydomek (52 357 48 23) i Kopernik (52 357 26 15), które udzielą szczegółowych informacji na temat projektu. Zapisy trwają do 1 lipca 2018 roku. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem projektu

Do pobrania:

Deklaracja uczestnictwa

Załącznik do deklaracji uczestnictwa RODO