Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę – IV medialna zbiórka dla zwierząt

Już czwarty raz lokalne media łączą swoje siły i razem z Klubem KSM „Rondo” organizują zbiórkę dla zwierząt. Zebrane dary zostaną przekazane do inowrocławskiego schroniska i Fundacji Kocia Dolina.

Sucha karma dla psów i kotów, karma w puszkach, koce, kocyki, kojce, ręczniki, kołdry, legowiska, miski, kuwety, żwirek, obroże parciane i budy dla psów (do 80 cm wewnętrznej szerokości) – tego najbardziej potrzebują zwierzęta w okresie zimowym.

– Wzorem lat ubiegłych chcemy wspomóc zwierzęta z inowrocławskiego schroniska, a także podopiecznych Fundacji Kocia Dolina. Co roku pobijamy rekord zebranych darów. Mamy nadzieję, że i ta edycja będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu pomożemy bezdomnym zwierzakom przetrwać zimę.

W tym roku dary można przynosić do dwóch punktów: Klubu KSM „Rondo” przy ul. Wojska Polskiego 5 w Inowrocławiu w godz. 11-19 oraz do Kujawskiego Centrum Kultury przy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu.

Akcja oprócz bezpośredniego celu, jakim jest zbiórka żywności i koców dla zwierząt w schronisku i w Kociej Dolinie, ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem naszych “braci mniejszych”. Powinniśmy mieć świadomość, że zwierzęta lądują w schronisku głównie za sprawą ludzkiej niefrasobliwości, głupoty, czy zwykłego braku serca. Dlatego też należy głośno i dobitnie mówić o prawach zwierząt, które przecież też czują i chcą być kochane.

Organizatorami zbiórki dla zwierząt jest Klub KSM „Rondo”, portal ki24.info i bezpłatna gazeta Kurier Inowrocławski, Inocafe.pl – portal dla kobiet z klasą, Radio Zet Gold 98,1 FM, portal inianie.pl, Tygodnik Powiatu i Gmin, telewizja Amazing oraz portal inowroclaw.info.pl. Akcję wspomaga również Drukarnia Epsilon.

Dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących zwierzaków!

zbiorka-net-bez