24 lutego, klubie „Rondo” odbył się quiz fotograficzny o atrakcjach turystycznych Inowrocławia. Imprezę zorganizowała Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna, która wraz z mieszkańcami miasta świętowała Dni Przewodnika.

Zabawa polegała na odgadnięciu konkretnej atrakcji turystycznej z wyświetlonego zdjęcia. Konkurs składał się z czterech etapów. Pierwszy to znane obiekty Inowrocławia. Drugi etap to odgadywanie ulic i obiektów po kadrach ze starych fotografii Inowrocławia. W trzecim etapie uczestnicy mogli ułożyć inowrocławskie puzzle, a w czwartym, po elementach dekoracyjnych i architektonicznych odgadnąć dane miejsce w Inowrocławiu.

Trzyosobowym drużynom punkty w postaci cukierków rozdawała wiewiórka – maskotka naszego miasta. Na podium znaleźli się: I miejsce – Maria Sypniewska, Cecylia Król, Dorota Dominiczak-Głowacka, II miejsce – Halina Przybylska, Adam Liszkowski, Maria Nowaczyk, III – miejsce Barbara Kujawa, Andrzej Krzyżanowski i Elżbieta Ziętek.

Każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i gadżety Inowrocławia. Zwycięzcy odebrali specjalnie przygotowane paczki ufundowane przez Urząd Miasta Inowrocławia. Po imprezie wszyscy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z inowrocławską wiewiórką.