Zapraszamy Was na wyjątkowy Maraton Zumby, który będzie nie tylko wydarzeniem fitness-owo-tanecznym, ale także , a może przede wszystkim przypomnieniem, że warto zapobiegać tak ciężkiej chorobie jaką jest rak.  Zachęcamy Was do przybycia 28 lutego o  g.18.00 do  Klubu Rondo.

Żadna z Was nie wyjdzie z pustymi rękami , ale co ważniejsze wyjdzie z przypomnieniem tego co oczywiste , a tak często zapominane…

Podczas maratonu będzie z nami ginekolog pani Dr Sylwia Niedzwiedz -Kujawinska, która powie parę słów o prewencji chorób nowotworowych narządów rodnych, panie będą mogły wylosować nagrody – m.in 15 bezpłatnych cytologii.
Będą rozdawane materiały edukacyjne na temat kobiecych chorób nowotworowych. Obecna będzie kosmetolog onkologiczny – pani Dorota Rybarczyk z Torunia – właścicielka “Upiększarni”, która będzie służyć konsultacjami. Przekaże również vouchery na usługi w swoim gabinecie i bezpłatne rekonstrukcje sutka dla pan po operacji piersi.
Do dyspozycji wszystkich będzie również fantom piersi, dzięki któremu będzie można nauczyć się prawidłowego samobadania piersi.

Imprezę organizuje grupa “Lejdis zdrowie i wdzięk”, patronat sprawuje ogólnopolska organizacja “Kwiat Kobiecości”  . Wydarzenie popiera pani Iza Kin -Janda – założycielka Zumby w Polsce.