Kochane Zumbiary, Szanowni Państwo!!

Nadchodzi najpiękniejszy czas w roku. Okres, w którym wypatrując tej najważniejszej gwiazdy na niebie udaje nam się przenieść w bajkowy świat, na chwilę zapominając o codziennych troskach.

Nie wolno nam jednak zapominać ,że nie każdy spędzi Święta Bożego Narodzenia wśród kochających ludzi u stóp pięknej choinki.

Akcja naszego klubu Lejdis Zdrowie i Wdzięk ma na celu tym razem zwrócić uwagę na los zwierząt często bardzo źle traktowanych przez nas . Nie bądźmy obojętni na okrucieństwo wobec nich, nie podejmujmy pochopnych decyzji o zakupie kotka lub pieska jako zabawki dla dzieci żeby w trudnej chwili oddać zwierzę do schroniska lub wręcz wyrzucić z domu. Zwierzęta a w szczególności psy mają ogromną wrażliwość i rozbudowaną psychikę, a skrzywdzone cierpią może bardziej niż niejeden człowiek.

05 grudnia  o godzinie 19.30 zapraszamy Wszystkich do klubu Rondo , gdzie organizujemy mini maraton Zumbowy i jednocześnie zbiórkę datków na rzecz schroniska w Inowrocławiu.

Za zebrane środki pieniężne zakupimy potrzebne akcesoria, a dary rzeczowe przekażemy do schroniska.

Załóżcie Państwo wygodne trampki , jako bilet wstępu zabierzcie paczkę lub puszkę karmy, koc , metalową miskę i przyłączcie do wspólnej zabawy i jednocześnie pomocy zwierzętom w naszym schronisku!!