Sukcesy zawodników Ronda

W dniach 30 listopada i 01 grudnia zawodnicy Sekcji Sztuk Walki IMAF ćwiczący na co dzień w inowrocławskim osiedlowym Klubie Rondo uczestniczyli w zawodach międzynarodowych w Moordorf i Emden (Niemcy) Pierwszego dnia Jakub Królik walcząc w konkurencji grappling kategorii jedenastolatków zdobył srebrny medal. Następnego dnia nasi zawodnicy Damian Kuźmiński, Konrad Wiktorowicz w licznie obsadzonej konkurencji Sport Kenjutsu junior wywalczyli kolejno pierwsze i drugie miejsce a w konkurencji Kata Kobudo (Bo – długi kij) D. Kuźmiński zwyciężył, drugie miejsce zajął Kacper Kacprzak a na trzecim stopniu podium stanął Konrad Wiktorowicz. W Konkurencji Kobudo młodzików Jakub Królik wywalczył brązowy medal. Nasi zawodnicy w tych zawodach reprezentowali nie tylko nasz Klub ale również wystartowali pod szyldem Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki – IMAF Polska oprócz inowrocławian w naszej kadrze znaleźli się zawodnicy z Łabiszyna i Świebodzina którzy również wrócili z medalami. Nasi zawodnicy do Niemiec pojechali pod opieką trenera Kadry Sport Kenjutsu IMAF PL – Piotra Witkowskiego oraz instruktora klubowego Mariana Waszaka.