Znowu nadchodzi zima, najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierząt. Chcemy pomóc potrzebującym zwierzakom przetrwać nadchodzącą zimę.

Po raz trzeci wspólnie z inowrocławskimi mediami organizujemy zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt. Już od dziś można dostarczać do klubu  “Rondo” suchą karmę dla psów i kotów, karmę w puszkach, koce, kocyki, kojce, ręczniki, kołdry, legowiska, miski, kuwety, żwirek, obroże parciane i budy dla psów (do 80cm wewnętrznej szerokości) i inne akcesoria dla zwierząt. Wszystkie dary przekazane zostaną inowrocławskiemu Schronisku  i Kociej Dolinie. Cieszymy się , że co roku w akcje włącza się coraz więcej osób. Mamy nadzieję , że i tym razem nie zawiedziecie. Dary przyjmować będziemy w godzinach urzędowania klubu “Rondo” czyli od 11.00 do 18.00 do dnia 10 grudnia 2015.

Akcja oprócz bezpośredniego celu, jakim jest zbiórka żywności i koców dla zwierząt w inowrocławskim schronisku i w Kociej Dolinie, ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem naszych “braci mniejszych”. Powinniśmy mieć świadomość, że zwierzęta lądują w schronisku głównie za sprawą ludzkiej niefrasobliwości, czy zwykłego braku serca. Dlatego też należy głośno i dobitnie mówić o prawach zwierząt, które przecież też czują i chcą być kochane.

Organizatorami zbiórki dla zwierząt jest Klub KSM „Rondo”, bezpłatna gazeta Kurier Inowrocławski i portal Ki24.info, portal dla kobiet z klasą Inocafe.pl, portal Inowroclaw.info.pl oraz Tygodnik Inowrocław. Akcję wspomaga również Drukarnia Epsilon.

Dziękujemy w imieniu wszystkich potrzebujących zwierzaków!