O klubie

Witamy na stronie internetowej Klubu RONDO Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu

Klub Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „RONDO” działa od roku 1989 na największym inowrocławskim osiedlu – Rąbinie. Naszym zadaniem jest organizowanie różnorodnych form działalności kulturalno–oświatowej dla wszystkich grup wiekowych mieszkańców naszego osiedla. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom mieszkańców, wspieramy ich w realizacji zainteresowań oraz zaspokajaniu potrzeb kulturalnych. Organizujemy czas wolny dzieciom, dorosłym i seniorom. Pierwszoplanowa jest jednak dla nas praca z najmłodszymi. Oferta programowa Klubu Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „RONDO” obejmuje szereg imprez, zarówno cyklicznych, jak i okolicznościowych, o różnym charakterze: rozrywkowym, edukacyjnym, sportowym, a także komercyjnym.

Zapraszamy do korzystania z sekcji klubowych oraz do uczestniczenia w imprezach.